پیام جدید کی‌روش برای موفقیت تیم ملی ایرانکی‌روش در این پیام تاکید کرده اکنون زمان دستیابی به موفقیت است. او می‌گوید: نمی توانیم حامیان تیم ملی را ناامید کنیم. کی‌روش در این پیام تاکید کرده جایی برای بهانه‌گیری وجود ندارد و تنها پیروزی می‌تواند او را قانع کند.


این پیام را بخوانید:


* هم اکنون پانزده روز تا شروع مسابقات رسمی انتخابی جام جهانی و بازی با تیم ملی قطر فاصله داریم. با وجود اینکه در این مدت با سختیها و دشواریهای گوناگون، رفتارهای تحریم آمیز و موانع مختلف روبه رو بودیم ولی تیم ملی کاملا زنده است و سراسر با انگیزه و با عزمی راسخ.
* هم اکنون زمان ارائه و زمان این است که بهترین عملکرد را در بهترین نوع ممکن داشته باشیم. هم اکنون زمان این است که برای اعتقادات، عقاید و اهداف و آرزوهایمان بجنگیم.
* هم اکنون زمان دستیابی به موفقیت است و هیچ جایی برای ابراز تاسف یا بهانه گیری و توجیه کردن وجود ندارد.
* هم اکنون زمان این است که بدانیم به چه میزان باید از خودگذشتی نشان دهیم، تحمل زجر داشته باشیم، البته زمان این هم هست که به تلاشها و تعهداتی که از خود نشان داده ایم افتخار کنیم و لذت ببریم.
* هم اکنون زمان دستیابی به موفقیت است و هیچ چیزی کمتر از آن نباید رخ دهد.
* هم اکنون زمان این است که مسیر خود را نشان دهیم و  با دستان خود آینده را دیکته کنیم و با هر روز بهتر شدن و قدرتمندتر شدن درخشان شویم.
* هم اکنون زمان درخشش و کسب افتخار برای خانواده هایمان، دوستانمان و هواداران فوتبال ایران و خودمان است. به ویژه برای تمام کسانی که در این مدت از ما حمایت کردند و اعتماد خود را به ما نشان دهند. نمی توانیم آنها را ناامید کنیم.تاریخ : جمعه 22 مرداد 1395 | 05:07 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.