آموزش خوشنویس و طراحی امضا
دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با کاغذ و قلم بیشتر از پیش خواهد شد.

همه ما در زندگی نیاز به ارتقاء مهارت هایمان داریم و همواره در فکر بهبود آن هستیم، بطوریکه همیشه آرزو داریم که شرایط فعلی مان بهتر از آن چیزی که در حال حاضر است می بود. از جمله این مهارت ها دست خط مان است که وقتی با نوشتاری بهتر و زیباتر مقایسه می شود نیاز به ارتقاء آن (خوش نویسی) احساس می شود. زیرا مهارت خوش خطی و نوشتاری زیبا با خودکار و قلم امتیازی ویژه از نظر ذهنی محسوب میشود و اعتماد بنفس ایجاد میکند.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با ساختاری متناسب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند. همچنین از آموزش های رایگان کانال تلگرام آموزش خوشنویسی بی نصیب نمانید.

اگر فرصت شرکت در کلاس های خوشنویسی و آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | 12:24 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.